E-shop ušitý presne na mieru

Webový full servis

Flexibilný internetový obchod

Rozhodli ste sa “otvoriť” si eshop a predávať online? Skvelé! Vytvorili sme e-shop CMS systém, ktorý vďaka svojej flexibilite dokáže uspokojiť požiadavky začínajúceho internetového obchodu s pár produktami, ako aj veľkého a komplexného eshopu, s množstvom funkcií na mieru. Voláme ho Sweetcart.

Aký e-shop potrebuje váš zákazník

Aký e-shop potrebuje váš zákazník

Zákazník eshopu je citlivý tvor, do pár sekúnd sa rozhodne, či našiel to, čo hľadal. Bleskovo zhodnotí, či ste ho dokázali zaujať a či môže práve u vás bezpečne minúť svoje peniaze. Hýčkame ho preto premysleným web dizajnom, premakanými rozhraniami sprostredkujúcimi najlepšiu užívateľskú skúsenosť, a rýchlosťou celého systému.

Prečo budete Sweetcart milovať

Prečo budete Sweetcart milovať

Sweetcart je synonymom pre moderný, intuitívny a prehľadný eshop systém. Snažili sme sa, aby ste na pochopenie jeho administrácie nepotrebovali špecializovaný kurz pre astronautov. Naopak, užívateľské rozhranie administrácie eshopu je jednoduché a prívetivé. O pár minút sa tam budete cítiť ako doma, sľubujeme.

E-shop nie je IKEA

E-shop nie je IKEA

Podujali by ste sa ostrihať Beyoncé? My nie. O strihaní krásnych žien nevieme nič. Vieme ale veľa o web dizajne, užívateľských rozhraniach, webovej psychológii, percepcii, usablity… Sweetcart neposúva zodpovednosť za dizajn a UX na majiteľa eshopu - laika, ako to robia rôzne vyklikávacie systémy, pretože ide o prácu pre profesionálov ako sme my :)

Komplexné služby

Komplexné služby

Našich klientov rozmaznávame full servis službami. Pri eshope začneme celkovou stratégiou, vyberieme vhodnú doménu, webhosting, pre váš internetový obchod vytvoríme parádny web dizajn, poradíme vhodné funkcie, platobné systémy, spôsoby doručenia tovaru, naoptimalizujeme ho pre vyhľadávače (SEO), pomôžeme s online marketingom a analýzami návštevnosti.

(Po)záručný servis a podpora

(Po)záručný servis a podpora

Vytvorením a spustením eshopu sa hra iba začína. Našim klientom preto poskytujeme kvalitný záručný aj pozáručný servis a support. Radíme, vylepšujeme, ladíme a analyzujeme. Radi vám pomôžeme spraviť z vášho eshopu úspešnú značku.

Vytvorme spolu niečo skveléKontaktujte nás